CZY ZNASZ JUŻ MATERIAŁ TOP STONE ?

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu TOP STONE - materiał typu Solid Surface (w tłumaczeniu na język polski: solidna, lita powierzchnia). Materiały te, choć wynalezione i stosowane przede wszystkim jako blaty do kuchni oraz łazienek, znajdują coraz szersze zastosowania w bankach, biurach oraz w miejscach wymagających idealnej higieniczności: w restauracjach, szpitalach i laboratoriach.

Matriał TOP STONE to w 70% minerał, w pozostałej części - żywica poliestrowa pełniąca rolę spoiwa oraz dodatki uszlachetniające i pigmenty. Cechuje się ogromna łatwość obróbki, możliwość bezszwowego łączenia, gięcia, frezowania, grawerowania, tworzenia intarsji. Jest jednorodny na całej swojej grubości zachowując ten sam wzór, kolor i właściwości, stąd jakiekolwiek uszkodzenie lub złamanie części materiału może zostać naprawione bez śladu. Nieporowatość powoduje, że nie absorbuje nie tylko wody, ale posiada też wysoką odporność na działanie substancji chemicznie agresywnych. Jest co potwierdza certyfikat, materiałem niezapalnym. Posiada brytyjski oraz polski atest higieniczny.

TOPSTONE sprzedawany jest w Polsce od roku 1996 zarówno w postaci płyt surowcowych (oferujemy przeszkolenie w zakresie fabrykacji blatów), jak i gotowych, wykonywanych na zamówienie elementów. Naszymi klientami, prócz setek odbiorców indywidualnych, były banki, hotele, restauracje poczty i wiele innych instytucji. Na stałe współpracujemy ze studiami mebli kuchennych i architektami wnętrz.

startuj z nami
dodaj do ulubionych
powiadom znajomych